KONTAKT

poniedziałek-piątek
w godzinach 8.00-18.00

lub mailowo

Meble wypoczynkowe, które posiadamy w ofercie to produkty rafujące wysoki komfort oraz dobrą jakość. W skład oferty wchodzą wersalki, sofy rozkładane i kanapy. Tym co cechuje naszą ofertę jest bogata kolorystyka obić dla oferowanych mebli. Stosowane są w nich najnowsze rozwiązania oraz dobrej jakości materiały obiciowe. Głównym zadaniem jakie stawia się przez meblami wypoczynkowymi jest zapewnienie wysokiego komfortu wypoczynku zarówno w dziennego jak też nocnego, dlatego większość produktów oparta jest na sprawdzonych sprężynach bonelowych. Wybierając produkty z tej kategorii mamy możliwość doboru koloru wybarwienia z dostępnych palet obejmujących po kilkadziesiąt próbek. Większość oferowanych modeli to meble z funkcją spania są to sofy rozkładane i wersalki. Część produktów prezentowanych w tej grupie to elementy większych zestawów, które możemy obejrzeć w kategorii zestawy wypoczynkowe.

Oferta Naszego sklepu wzbogaciła się ostatnio o kilka nowych narożników, są to: Sewilla, Kampo i Palmira. Są to duże kanapy narożne z funkcją spania.

Read More

W ofercie sklepu pojawiły się ostatnio wyjątkowo ciekawe kanapy dwu i trzy osobowe. Wśród nich kanapa „Laura” II i III. Jest to ciekawie zaprojektowana o bardzo efektownym i nowoczesnym wyglądzie kanapa bez funkcji spania.

Read More