System Finezja

System Finezja to przepiękne, nowoczesne meble do salonu, które dostępne są w dwóch stylowych kolorach: dąb sonoma oraz dąb sonoma czekolada. Te meble systemowe, które oferuje internetowy sklep meblowy Solpol-Meble, wykonane są z mocnej, wytrzymałej płyty laminowanej z obrzeżem ABS. Część elementów jest wyposażona w ozdobną listwę profilową. System Finezja to meble, które urzekają prostą, a jednocześnie elegancką formą, połączoną z ciekawą kolorystyką. Ich niewątpliwą zaletą jest uniwersalność, trwałość oraz oczywiście wysoka estetyka.


To jest kategoria nadrzędna

Wybierz jedną z podkategorii

System Finezja do salonu

Meble Finezja ze sklepu Solpol-Meble pozwolą Ci stworzyć przepiękne wnętrze - zarówno w pokoju dziennym, jak i w pokoju gościnnym. Ich nowoczesna forma sprawia, że odnajdą się również w pokoju młodzieżowym. Pojemne szafy i regały pozwolą na uporządkowanie przestrzeni i swobodne przechowywanie najważniejszych dla Ciebie przedmiotów oraz ubrań. Szafy dwudrzwiowe pomieszczą zarówno płaszcze, jak i marynarki, koszule, spodnie czy koszulki. Z kolei na regałach będziesz mógł ustawić książki lub pamiątki czy ramki ze zdjęciami.

Urządzaj mieszkanie tak, jak chcesz!

System Finezja pozwala na dowolne dobieranie konkretnych produktów i tworzenie unikatowych zestawów. Możliwość zakupienia pojedynczych sztuk umożliwia zaaranżowanie przestrzeni według własnych konkretnych potrzeb. Dzięki systemom meblowym nie będziesz już ograniczony konkretnymi meblami - od teraz sam tworzysz własną przestrzeń tak, jak chcesz. Potrzebujesz aż sześciu regałów? A może wręcz przeciwnie - chcesz stworzyć spójną całość w całym mieszkaniu i wolisz kupić dwie takie same szafy? Meble Finezja to system, który jest więc stworzony dla Ciebie.


Polecamy także inne meble młodzieżowe ze sklepu internetowego Solpol-Meble. Z nami urządzisz całe mieszkanie!