System Finezja

System Finezja to przepiękne, nowoczesne meble do salonu, które dostępne są w dwóch stylowych kolorach: dąb sonoma oraz dąb sonoma czekolada. Te meble systemowe, które oferuje internetowy sklep meblowy Solpol-Meble, wykonane są z mocnej, wytrzymałej płyty laminowanej z obrzeżem ABS. Część elementów jest wyposażona w ozdobną listwę profilową. System Finezja to meble, które urzekają prostą, a jednocześnie elegancką formą, połączoną z ciekawą kolorystyką. Ich niewątpliwą zaletą jest uniwersalność, trwałość oraz oczywiście wysoka estetyka.

Pozycja

Siatka Lista

30 na stronę

29 produkt(ów)

Pozycja

Siatka Lista

30 na stronę

29 produkt(ów)

System Finezja do salonu

Meble Finezja ze sklepu Solpol-Meble pozwolą Ci stworzyć przepiękne wnętrze - zarówno w pokoju dziennym, jak i w pokoju gościnnym. Ich nowoczesna forma sprawia, że odnajdą się również w pokoju młodzieżowym. Pojemne szafy i regały pozwolą na uporządkowanie przestrzeni i swobodne przechowywanie najważniejszych dla Ciebie przedmiotów oraz ubrań. Szafy dwudrzwiowe pomieszczą zarówno płaszcze, jak i marynarki, koszule, spodnie czy koszulki. Z kolei na regałach będziesz mógł ustawić książki lub pamiątki czy ramki ze zdjęciami.

Urządzaj mieszkanie tak, jak chcesz!

System Finezja pozwala na dowolne dobieranie konkretnych produktów i tworzenie unikatowych zestawów. Możliwość zakupienia pojedynczych sztuk umożliwia zaaranżowanie przestrzeni według własnych konkretnych potrzeb. Dzięki systemom meblowym nie będziesz już ograniczony konkretnymi meblami - od teraz sam tworzysz własną przestrzeń tak, jak chcesz. Potrzebujesz aż sześciu regałów? A może wręcz przeciwnie - chcesz stworzyć spójną całość w całym mieszkaniu i wolisz kupić dwie takie same szafy? Meble Finezja to system, który jest więc stworzony dla Ciebie.


Polecamy także inne meble młodzieżowe ze sklepu internetowego Solpol-Meble. Z nami urządzisz całe mieszkanie!