Narożniki pokojowe(kanapy narożne)

Oferowane przez Nasz sklep narożniki pokojowe to meble o wysokim komforcie użytkowania wykonane zgodnie z najnowszymi trendami. Dostępne w ofercie są między innymi bardzo popularne narożniki rozkładane z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Asortyment obejmuje zarówno narożniki małe jak i duże, tak aby zaspokoić potrzeby klientów z różnymi wymaganiami. Meble te ze względu na swoją dużą funkcjonalność są najczęściej wybieranymi meblami wypoczynkowymi i stanowią ciekawą alternatywę dla kompletów wypoczynkowych opartych na sofach i fotelach. Niektóre modele posiadają wbudowane półki, uchwyty na kubek itd., które podnoszą funkcjonalność mebla.

Pozycja

Siatka Lista

30 na stronę

Produkty 1 do 30 z 374

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Pozycja

Siatka Lista

30 na stronę

Produkty 1 do 30 z 374

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ważną zaletą kanap narożnikowych jest posiadanie funkcji spania przez większość oferowanych modeli. . Ta cecha narożnika może okazać się bardzo przydatna, gdy nasi goście zachcą przenocować, rozłożony narożnik zapewni co najmniej dwa dodatkowe miejsca do spania. Narożnik z funkcją spania jest wyposażony w pojemnik na pościel, który można wykorzystać nie tylko do przechowywania pościeli. Aby ułatwić naszym klientom przeglądanie oferty naszego sklepu pogrupowaliśmy kanapy narożne na kilka kategorii pod względem rozmiaru, który jest czynnikiem najczęściej determinującym wybór kanapy. Tak więc klient znajdzie narożniki małe, średnie oraz duże. Dodatkowo stworzone zostały kategorie z narożnikami w kształcie litery U oraz z kanapami bez funkcji spania. Należy nadmienić, że wszystkie nasze produkty pochodzą od krajowych producentów mebli, z którymi nasz sklep współpracuje nawet kilkanaście lat.

Jeżeli szukacie innego rodzaju mebli tapicerowanych do salonu to proponujemy zapoznanie się z ofertą znajdującą się w kategoriach Zestawy wypoczynkowe oraz Sofy, kanapy, wersalki, fotele.

Jeżeli oferta naszego sklepu przypadła Wam do gustu możecie polubić naszą stronę na Facebooku – Polub Solpol-Meble.